fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

MASAŻ KASZUBSKIM MIODEM

Jest jedynym rodzajem masażu, który wyciąga nagromadzone w organizmie toksyny przez skórę, dzięki ściągającej toksyny właściwości miodu. Masaż kaszubskim miodem ma na celu działanie detoksykujące, przeciwzapalne, odżywcze i regenerujące, podobnie jak przy kuracji doustnej miodem. Ponadto doskonale rozluźnia napięte mięśnie, łagodzi bóle pleców oraz wzmacnia układ odpornościowy. Uwaga! Zabieg nie może być wykonywany u osób uczulonych na miód i jego pochodne oraz nadmiernie owłosionych.

Masaż kaszubskim miodem

Dobroczynne działanie masażu, znane jest już od dawna. Masowanie całego ciała ma nie tylko działanie lecznicze ale również profilaktyczne. Masaż, nazywany jest przez niektórych, sztuką uzdrawiania przez dotyk, jest swoistym rytuałem ,który wymaga odpowiedniej oprawy oraz dużej wiedzy. Dzisiaj w dobie, wyścigu cywilizacyjnego dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie nabiera zupełnie innego wymiaru , stając się koniecznością ale również ogromną przyjemnością…

W naszych, szybkich zabieganych czasami, gdzie liczy się tylko wynik, czas, tempo oraz kariera często zapominamy o sobie, własnych potrzebach oraz szacunku do własnego ciała. Warunki życia choć są dużo lepsze to jednak nie są w stanie zrekompensować pracy po godzinach oraz życia w nieustannym stresie, którego doświadczamy każdego dnia. To powoduje, że nasz organizm zaczyna buntować się a dolegliwości naszego organizmu manifestują się coraz bardziej. Kiedy już do tego dojdzie, może być już za późno… Wiele osób, potrafi zidentyfikować, pierwsze objawy takiego trybu życia, jakie wysyła nasz organizm. Jest to ospałość, permanentny brak energii oraz drobne infekcje. To są sygnały ratunkowe, jakie dostajemy od naszego organizmu. Masaż w SPA potrafi zdziałać naprawdę wiele dobrego. Działając na każdy zmysł , możemy w bardzo szybki sposób poprawić naszą kondycję, nie tylko fizyczną ale psychiczną również. Masaż kaszubskim miodem to nie tylko dotyk dłoni masażysty ale również silne działanie detoksykujace jakie daje nam miód. Specjalnie przygotowany, podgrzany do temperatury naszego ciała, ma bardzo silne działanie odtruwające. Skład miodu, bardzo wartościowy, ma w masażu działanie ”wyciągające” zanieczyszczenia i jest bardzo widowiskowym masażem. Struktura miodu, używanego do masażu, może podczas niego zmieniać się, co świadczy o tym ile toksyn jest w naszym ciele…. To swoista terapia uzdrawiająca bazująca na korzyściach jakie płyną ze stosowania miodu ale również doskonały relaks i ukojenie zmysłów. Podczas masażu , miód działa jak gąbka, która „wyciąga” z naszego ciała to co niepotrzebne i regeneruje organizm. Siła miodu oraz masaż mogą wiele dobrego dla nas zrobić a efekty będą naprawdę zdumiewające. Niestety tylko osoby uczulone na miód i jego pochodne nie mogą z tego dobrodziejstwa korzystać.

Czas 50 minut Cena 210 zł