fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

KRYTE KORTY TENISOWE

Kryte korty tenisowe w Hotelu Wieniawa niedaleko to jeden z niewielu obiektów dający możliwość gry w tenisa cały rok.

Na fali sukcesów Polskich tenisistek bardzo łatwo zauważyć jak szybko rośnie popularność tenisa w naszym kraju. W okolicach Trójmiasta również jest widoczny wzmożony ruch na obiektach tenisowych.

Na kortach tenisowych w Wejherowie i kortach tenisowych niedaleko coraz częściej organizuje  się amatorskie turnieje tenisa ziemnego. Liczba uczestników na amatorskich turniejach tenisa bije wszelkie rekordy frekwencji. Szkółki tenisa dla dzieci na korty tenisowe Reda i korty tenisowe Wejherowo również cieszą się dużym zainteresowaniem.

Dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby rozpocząć naukę gry w tenisa na kortach tenisowych w Redzie, zapraszamy na kompleks rekreacyjno-sportowego w Hotelu Wieniawa. Obiekt jest położony blisko morza w sąsiedztwie Trójmiasta i jest otoczony 3,5 hektarowym zabytkowym parkiem. Mikroklimat i bliskość Puszczy Darżlubskiej stanowią o turystycznych walorach tego miejsca i pozytywnym wpływie na jakość powietrza, która jest bardzo istotna podczas wysiłku fizycznego.

Fani tenisa znajdą  w Hotelu Wieniawa 3 profesjonalne korty do gry w tenisa  – 2 otwarte i 1 całoroczny kryty kort hala łukowa. Są to jedyne korty tenisowe w Redzie i okolicy ze sztuczną nawierzchnią.

Hotel Wieniawa to także wyśmienita kuchnia polska w hotelowej restauracji oraz nowoczesne centrum SPA i Wellness z basenem.

 

CENNIK KORTÓW TENISOWYCH – kliknij tutaj

 

Informacje i rezerwacja pod numerem tel. 58 673 92 80 lub 728 322 524 oraz rezerwacja@hotelwieniawa.com