fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

Nowoczesne sale konferencyjne nad morzem

Hotel konferencyjny idealne miejsce na konferencje i szkolenia, tak krótko można nas określić. Zapewniamy profesjonalne zaplecze biznesowe do organizacji spotkań, konferencje, szkoleń oraz imprez firmowych.  Zawsze dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów. Organizacja szkoleń i konferencji w oryginalnych wnętrzach pałacu i dworku w otoczeniu  pięknego zabytkowego parku, sprawia, że czas spędzony na szkoleniach, seminariach czy spotkaniach biznesowych jest dużo bardziej efektywny.

Możliwość rezerwacji całego obiektu na Wyłączność !!!

KAMERALNY = BEZPIECZNY, zobacz jak przystosowaliśmy nasz obiekt aby Twoja konferencja / szkolenie / pobyt integracyjny był bezpieczny  – kliknij tutaj/bezpieczny hotel COVID-19

Sala Słoneczna mieszcząca w układzie kinowym 40 osób, w układzie w podkowę 28 osób jest  wyposażona w klimatyzację, bezprzewodowe łącze internetowe, multimedialny rzutnik, ekran, nowoczesny system nagłośnienia, mikrofon bezprzewodowy, flipchat, odtwarzacz dvd. Sala posiada dostęp do światła dziennego.

Sala Klubowa  jest w stanie pomieścić grupy do 25 osób w układzie teatralnym. Salka na konferencje w pełni wyposażona multimedialnie w bezprzewodowy internet, projektor oraz ekran o przekątnej 210”. Dekoracje utrzymane w atmosferze golfowego domu klubowego nadają sali charakterystyczny klimat i sprawiają, że jest ona idealnym miejscem na mniej formalne spotkania biznesowe czy imprezy firmowe w kameralnym gronie. Sala posiada wysokie okna, z których rozpościera się widok na zabytkowy park.

Sala Dworska to gustownie urządzona, wielofunkcyjna sala na konferencje dla grup do 120 osób, którą można podzielić na dwa oddzielne pomieszczenia w przypadku organizacji szkoleń czy warsztatów panelowych. W sali znajdują się 2 ekrany i 2 wejścia, sala jest przestronna i posiada dostęp do światła dziennego. Sala Dworska jest  wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny i audiowizualny dostępny na rynku.

Sala Parkowa o powierzchni 25m2  to idealne miejsce na seminaria, prywatne spotkania czy na posiedzenia zarządu do 12 osób. Salę można wykorzystywać do spotkań mających odbywać się przy dużym wygodnym owalnym stole. Sala wyposażona w klimatyzację, sprzęt audiowizualny, bezprzewodowy internet, oraz przenośny projektor i ekran.

Sala Rekowska to idealne miejsce na ekskluzywne imprezy dla 25 osób w luksusowych warunkach.
W sali znajduje się oddzielny ekran, kompletne zaplecze do prowadzenia spotkań, w tym klimatyzacja, sprzęt audiowizualny i techniczny,  bezprzewodowy internet.

Najwyższej klasy wyposażenie oraz nowoczesne zaplecze techniczne zespołu pałacowo-dworskiego Hotelu Wieniawa, umożliwia przeprowadzanie video konferencji w czasie rzeczywistym w każdej z sal konferencyjnych. Specjalnie dla uczestników spotkań, szkoleń, i konferencji przygotowaliśmy kompleksową ofertę noclegów, posiłków, przerw kawowych, atrakcji integracyjnych oraz pozostałych ofert specjalnych.

Specjalnie dla naszych klientów biznesowych przygotowaliśmy 5 sal konferencyjnych.  Układ sal konferencyjnych

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z działem rezerwacji pod numerami tel. 58 673 92 80 lub 784 658 803 oraz pod adresem e-mail: marketing@hotelwieniawa.com

Zobacz Hotel****SPA Wieniawa Pałac w Rekowie Górnym w serwisie mojekonferencje.pl