Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

DLA DZIECI

Wakacje nad morzem z dziećmi w Hotelu Wieniawa to niezapomniane chwilę dla dzieci jak i dla rodziców. Najmłodszych traktujemy w sposób szczególny. Sprawimy, że pobyty nasi mali goście na długo zapamiętają czas spędzony w naszym hotelu.

Specjalnie dla dzieci  powstał Pokój Zabaw, w ramach którego każde dziecko od 4 roku życia może uczestniczyć w zabawach plastycznych i ruchowych pod opieką wykwalifikowanych animatorów.

Rodzicom z dziećmi zapewniamy odpowiednie wyposażenie pokoi. Na  życzenie macie Państwo do dyspozycji łóżeczko turystyczne, dodatkową pościel, podgrzewacz do butelek, elektryczny czajnik do zagotowania wody, przewijak,  wanienkę,  naczynia i sztućce  z melaminy, krzesełko do karmienia, zabezpieczenia kontaktów i kantów, nawilżacz powietrza, elektroniczną nianię, maty antypoślizgowe do łazienki. To wszystko po to aby czuli się Państwo komfortowo i bezpiecznie, a dzieci jak w domu.

Do spełniania potrzeb najmłodszych gości przystosowana jest również restauracja. W której znajdziecie Państwo krzesełka dla dzieci oraz kącik zabaw z kolorowankami. W karcie menu znajdują się propozycje potraw, uwzględniających dziecięce potrzeby i gusty. Ponadto menu restauracyjne oferuje bogaty wybór deserów, lodów, koktajli i sałatek owocowych. Na życzenie gości istnieje możliwość zamówienia opiekunki do dziecka.

Plac zabaw na świeżym powietrzu – na ogrodzonym, zielonym terenie nasi najmłodsi Goście mają możliwość zabawy i korzystania ze zjeżdżalni oraz huśtawki. Na terenie hotelowego parku do dyspozycji dzieci mamy 18 dołkowe pole do minigolfa,  boiska sportowe, rowery turystyczne oraz piękny ogromny zabytkowy park, który poza zabawą może być niezwykłym miejscem do odkrywania przyrody.

Basen to niewątpliwie największa atrakcja dla dzieci. Jeżeli wybierasz na wakacje nad morzem z dziećmi i nie dopisze pogoda to w Hotelu SPA Wieniawa czeka na ciebie moc atrakcji. Nauka pływania, zabawy ruchowe w wodzie, mini zjeżdżalnia, możliwość nieodpłatnego wypożyczenia sprzętu wodnego (makarony, deseczki do pływania, rękawki ). To wszystko aby czas wolny dla Państwa jak i waszych dzieci był wspaniałym odpoczynkiem pełnym wrażeń. W Hotelu Wieniawa nasi najmłodsi goście mogą również nauczyć się grać w tenisa oraz golfa pod okiem profesjonalnych trenerów. Organizujemy szkółki oraz obozy dla dzieci na których dzieci uczą się podstaw gry w tenisa oraz golfa. Wakacje nad morzem z dziećmi nie muszą być nudnym i kłopotliwym wydarzeniem. Dzieci traktujemy jak gości VIP.

Poza pobytami polecamy również organizację imprez urodzinowych, pikników festynów z okazji dnia dziecka, mikołajek cz też szampańska zabawę na mini balu sylwestrowym. To wszystko pod okiem profesjonalnej kadry.

Jak Wakacje nad morzem z dziećmi to tylko w Hotelu Wieniawa.