fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

DERMOMASAŻ – INFORMACJE OGÓLNE

Dermomasaż jest połączeniem masażu mechanicznego z podciśnieniem. Głowica zabiegowa zasysa w podciśnieniu fałd skóry, który dodatkowo jest rozmasowywany przez zewnętrzne ruchome rolki głowicy. Zabieg działa na skórę i podskórną tkankę tłuszczową, dzięki czemu następuje rozbicie komórek tłuszczowych, likwidacja cellulitu oraz modelowanie sylwetki.

Jednocześnie dermomasaż usprawnia krążenie wewnątrz-tkankowe, eliminuje toksyny, przyspiesza rozkład tłuszczu w głębokich warstwach tkanki podskórnej, zmniejsza retencję wody oraz wspomaga regenerację skóry i w widoczny sposób wspomaga przywrócenie jędrności skórze. Wielokomórkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu, ale również pozwala zmniejszyć rozstępy i blizny. Dermomasaż jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym i bezpiecznym, wspomagającym walkę z niedoskonałościami ciała.

Podczas zabiegu skupiamy się na najbardziej problematycznych miejscach, takich jak ramiona,uda, brzuch czy pośladki

Funkcje :
– body lifting
– face lifting
– masaż
– uelastycznia i wygładza skórę
– modeluje sylwetkę
– udrażnia i pobudza cyrkulacje krwi
– regeneruje tkanki
– działa detoksykacyjnie
– usuwa blizny
– ujędrnia biust i pośladki

Urządzenie wykorzystuję podciśnienie powodując odblokowanie przepływu krwi i tlenu w obszarze cellulitu
zabieg  powoduje przyspieszenie drenażu, zalegających odpadów przemiany materii poprzez system limfatyczny i naczynia włosowate, czego wynikiem jest pięknie wyglądająca napięta i jędrna skóra.

Wpływ drermomasażu  na skórę:
poprawia metabolizm, redukcja tkanki tłuszczowej, eliminacja toksyn, poprawia odporność, redukcja obrzęków powstałych na skutek niedrożności naczyń chłonnych , redukcja cellulitu, modeluje sylwetkę , redukcja zmarszczek na twarzy znacznie poprawia wygląd szyi i karku.

Zabieg skierowany przede wszystkim do osób które walczą z:
cellulitem, rozstępami, otyłością i chcą zmniejszyć zmarszczki