fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

TANECZNE KOBIECANKI

Pobyt weekendowy – Taneczne Kobiecanki – Zdrowie poprzez ruch 13-15.04.2018 pod hasłem „Meridiany w treningu”, czyli: jak można wpleść medycynę chińską nieinwazyjnie w swoje życie, poprzez ruch…

Meridiany, to jak twierdzi medycyna chińska, kanały przepływu energii w ciele. Kiedy energia płynie w nich bez przeszkód – jesteśmy zdrowi, kiedy przepływ jest zablokowany- zaczyna się choroba… Chińczycy od wieków utrzymują zdrowie w pierwszej kolejności dzięki pracy z meridianami (akupresura, akupunktura, QiGong, itp.). W latach dziewięćdziesiątych wpisano te metody do oficjalnego NARODOWEGO PLANU ZDROWIA.

Treningi, które zaproponujemy podczas tego wyjazdu będą miały na celu ( oprócz standardowych celów treningowych), polepszyć przepływ energii w Waszych własnych meridianach. Dostaniecie materiały z których dowiecie się najważniejszych rzeczy o 12 podstawowych meridianach, na których będziemy pracować, podczas treningów będziemy dokładnie mówić nad czym pracujemy i dlaczego tak robimy…

Jak zwykle będziemy pracować z PILATESEM, DRĄŻKAMI BALETOWYMI I JOGĄ, ale również z QiGong i TaiChi. Treningi te będą za każdym razem rozwinięte o wiedzę o meridianach i będą poprowadzone inaczej, niż się do nich przyzwyczailiście, by było ciekawiej i byśmy mogli też o tym potem porozmawiać i dojść do wniosku, jak możemy jeszcze bardziej Wam dogodzić podczas codziennych treningów w Warszawie, czy w Gdyni.

PLAN ZAJĘĆ:

W piątek postaramy się zacząć jak najwcześniej, śniadanie trwa od 8.00 do 11.00. Postaramy się wystartować nie później niż o 10.00. Czekają nas 3,5 godziny pracy po śniadaniu. 1,5 h stretchingu meridianów (odpowiednio zmodyfikowane asany Jogi) oraz 1,5 h ruchu przy drążku baletowym. Między tymi godzinami przerwy na króciutkie omówienia. POTEM CZAS WOLY NA SŁODKIE LENISTWO LUB ZABIEGI W SPA I OBIAD. Od 16.00 do 20.00 druga część. Pełna lekcja TriloChi® nastawiona na energię YANG ( spalanie ) plus omówienie i 40 minutowe TaiChi. 18.00 – 19.00 Pilates i meridiany. Boki ciała. 19.00 – 20.00 Relaksacja – omówienie metody i praktyka:). WIECZÓR W SPA oraz pokaz marki kosmetycznej ARTISTRY z konsultacją kosmetyczną godz. 20.00

W Sobotę zaczynamy już o 7.45. Zrobimy Powitanie Słońca, zwracając uwagę na stretching meridianów w poszczególnych asanach, które będą też odpowiednio zmodyfikowane. Osoby na co dzień nie robiące jogi nie muszą się przejmować- wszystko dopasujemy do Waszych możliwości. Po śniadaniu mamy 3 godziny wspólnej pracy. Zaczniemy od klasyki przy drążku baletowym, który pootwiera biodra i „rozgrzejemy” w ten sposób bardzo ważną parę meridianów. Omówimy je przed lekcją. Całość będzie trwała jakieś 1,5 h. Po 15 minutach przerwy zrobimy kolejną lekcję z serii Pilates i meridiany – ramiona. Znów będzie to ok 75 min. ćwiczeń plus omówienie z Waszymi materiałami. POTEM CZAS WOLNY NA SŁODKIE LENISTWO LUB ZABIEGI W SPA I OBIAD. 17.00 – 18.30 Pełna lekcja TriloChi® plus omówienie. 18.30 – 19.30 Samomasaż wzdłuż meridianów. 20.30 KOLACJA I WPÓLNA IMPREZA.

W niedzielę zaczniemy od lekcji wzmacniającej, ale również pobudzającej energię. Zaczniemy o 7.45 po KAWIE KULOODPORNEJ:) Po śniadaniu zrobimy ostatni wspólny balet dla chętnych, który będzie zakończony wspólnym stretchingiem i będzie trwał 1,5 h. Skończymy ok. 12.30 Potem czas wolny:) Doba hotelowa kończy się o 14.00, do tej godziny możecie skorzystać ze SPA i basenu, a potem gdy się pożegnamy można skoczyć jeszcze do Gdyni na bulwar i jakiś super obiad.

KOSZT POBYTU – Cena od piątku do niedzieli to 950 zł / osoba w pokoju dwuosobowym (w tym wszystkie treningi i oczywiście śniadania oraz dostęp do strefy SPA z basenem włącznie).

KOSZT POBYTU – Cena od czwartku do niedzieli to 1100 zł / osoba w pokoju dwuosobowym (w tym treningi i śniadania oraz dostęp do strefy SPA z basenem włącznie).

Istnieje możliwość przyjazdu już w czwartek popołudniu. W tym dniu nie będzie zajęć, ale chętni mogą już wcześniej zająć swój pokój, popływać w basenie, skorzystać z bogatej oferty SPA, pospacerować po pięknym parku, czy iść nad morze. Jeżeli wszyscy zdecydują się przyjechać już w czwartek tj. 12.04, zajęcia piątkowe rozpoczniemy z samego rana, jeśli nie – zaczniemy po śniadaniu.

12.04 godzina 18.00 zapraszamy na wykład wraz z pokazem o marce kosmetycznej Larens

•Na wszystkie zabiegi w SPA przysługuje nam 20% zniżki, w restauracji natomiast 10% na każde danie.

•Pokoje są dwuosobowe w standardzie czterogwiazdkowym.

•Czeka nas 16 godzin zajęć plus wspólny radosny wieczór z tańcami, śpiewami, winem itd.

•Opcjonalnie – Dodatkową atrakcją jest piątkowy wieczór w saunie, który może zostać zorganizowany specjalnie dla nas – owoce, woda i winko, i pogaduchy, a potem rytuał saunowy i znowu owoce, winko, pogaduchy (w eleganckich szlafroczkach). Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy mogą korzystać z sauny i nie każdy lubi, więc wybraliśmy to jako opcję dodatkową. Specjalna cena dla nas, to 50 zł/ osobę. Proszę dawajcie znać, kto ma ochotę na imprezkę w saunie…