fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

10 - lecie Hotelu Wieniawa

15 września 2017 roku Hotel****Wieniawa świętował swój jubileusz 10 lecia. Spotkanie bardzo sentymentalne, pełne wzruszeń i opowiadań.

Na uroczystą kolacje z tej okazji właścicielki, Dorota Karnikowska oraz Elżbieta Pohl-Duczmal zaprosiły wielu Gości. Wśród znakomitego grona nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych z gminy Puck, miasta Pucka, miasta Redy i regionalnych organizacji turystycznych. Wspólnie świętowali stali Goście Hotelu****Wieniawa, przedstawiciele firm współpracujących z Wieniawą, przedstawiciele organizacji społecznych, w których właścicielki prężnie działają, przyjaciele i Rodzina.... KOGO BY TU JESZCZE WYMIENIĆ? Goście przybyli z pięknymi życzeniami, pamiątkowymi dyplomami i prezentami.

Po uroczystym powitaniu Gości przez Panią Elżbietę Pohl-Duczmal głos zabrała Pani Dorota Karnikowska, wspominając swoje pierwsze dni w Wieniawie, które były pełne obaw i niepewności. Wspomniała o swoim ojcu, Mieczysławie Pohl, którego nazwała wizjonerem. Gdyż to z jego inicjatywy i pomysłu majątek w Rekowie Górnym został podniesiony z ruiny i jest dziś ozdobą ziemi puckiej. Wspominając kolejne etapy rozwoju usłyszeliśmy m. in o budowie kortów tenisowych, symulatora golfa aż do podjęcia w 2011 roku decyzji o rozbudowie o część SPA.

Niewątpliwie ważnym punktem uroczystości było przedstawienie całej załogi Hotelu****Wieniawa. Obie właścicieli bardzo cenią zespół, który skupił się przy Wieniawie, doceniając ich zaangażowanie i lojalność.

Po tej części oficjalnej podano znakomitą kolację. A bufety obfitowały w przeróżne niespodzianki kulinarne. Rozmowom, śmiechom i zabawie nie było końca. A wszystko przy akompaniamencie zespołu Siergieja Kriuczkowa Riverboat Ramblers. Artystczną gwiazdą wieczoru był Tadeusz Drozda, który rozbawił Gości doskonałym dowcipem, a swoją piosenką zachęcił Gości do tańca.